Komentarze

Niezapomniana podróż...

      Dnia 30.03.2016r uczniowie z naszego gimnazjum oraz młodzież z zaprzyjaźnionych szkół wyjechali w długą podróż do Londynu.
Wszyscy wycieczkowicze w wspaniałych nastrojach zebrali się pod naszą szkołą wcześnie rano o 6:30. Po sprawdzeniu autobusu, z uśmiechem na twarzy pożegnaliśmy naszych bliskich i odjechaliśmy. Humory dopisywały nam całą drogę . W czasie kiedy zapoznawaliśmy się z innymi uczniami, wsiadł do nas przewodnik, który przywitał nas serdecznie i na wejściu rozdał nam zeszyty warsztatowe. Wypełnialiśmy je na bieżąco podczas zwiedzania Londynu. Podróż minęła niezwykle szybko i przyjemnie. Następnego dnia rano dotarliśmy już do Wielkiej Brytanii. Londyn przywitał nas piękną, słoneczną pogodą. Po całym dniu zwiedzania parku królewskiego w Greenwich, Tower of London, Tower Bridge, The City, Tate Modern Gallery, St. Paul’sCathedral, z lekkim opóźnieniem dotarliśmy w umówione miejsce, z którego odebrały nas angielskie rodziny.
Kolejne dni były równie atrakcyjne, wiele emocji dostarczyły muzea: Historii Naturalnej, Nauki i Techniki, Galeria Narodowa. Odwiedziliśmy Statford – miejsce urodzin Szekspira, trafiliśmy do Oxfordu.

 

Fotogaleria...W tej chwili nie ma żadnych komentarzy.
 

Dodaj komentarz


Nazwa:

Nazwa:


Komentarz: