Komentarze

Byliśmy na wymianie w Niemczech!

   Od 5 lat nasza szkoła ze szkołą EKS w Herten bierze udział w wymianie. W tym roku to my pojechaliśmy do naszych przyjaciół.

 

Galeria zdjęć z wyjazdu

   W środę w nocy wyjechaliśmy pociągiem. Podróż trwała siedem godzin i, pomimo że męcząca, to była wesoła. Kolejne trzy godziny spędziliśmy, koczując na lotnisku. O 4:00 rozpoczęła się odprawa. Mieliśmy trochę problemów z bagażami, ale w końcu wsiedliśmy do samolotu. Z lotu nie pamiętamy zbyt wiele, bo zasnęliśmy. W końcu wylądowaliśmy w Dortmundzie, a stamtąd zostaliśmy przetransportowani do szkoły w Herten. Potem przydzielono nas do rodzin. Resztę dnia spaliśmy :D


   W piątek pojechaliśmy do LODZIARNI :D Zjedliśmy przepyszne lody o smaku straciatella. Kierownik lodziarni był bardzo zabawny ;) a Zuzia została jego pierwszą pomocnicą - podawała wszystkim wafelki. Po południu wraz z naszymi kolegami z wymiany wyruszyliśmy do Fahrbardu. Zostaliśmy tam na 2 dni. Pan Grzegorz, Pani Kasia i Pan Rolf (ten co grał w nogę) zorganizowali nam warsztaty z projektu "Korzenie i skrzydła, Szkoła Antydepresyjna". Malowaliśmy koty na koszulkach, graliśmy na gitarach, dowiedzieliśmy się, jak przełożyć drut przez balon. Po zajęciach graliśmy w nogę. Oczywiście, cały czas towarzyszył nam Filip - nieodłączny tłumacz :D Po wspaniałym weekendzie w niedzielę po południu, wróciliśmy do naszych rodzin.
 W tej chwili nie ma żadnych komentarzy.
 

Dodaj komentarz


Nazwa:

Nazwa:


Komentarz: