Koło plastyczne

Prowadząca: p. Katarzyna Bronakowska

Uczniowie rozwijają swoje zainteresowania i poznają nowe techniki plastyczne: malarstwo olejne, akwarela, witraż, batik, rzeźba w glinie oraz ceramiczne formy użytkowe (posiadamy piec ceramiczny). Uczniowie wykonują także biżuterię oraz ręcznie szyją "lalki na szczęście".

Wielu absolwentów ukończyło Liceum Plastyczne oraz studia ASP, do których od lat przygotowuje w swojej pracowni p. Katarzyna Bronakowska. Plenery, wystawy, spotkania z ludźmi sztuki, Tydzień Kolorów, scenografie do imprez szkolnych i poza nią to efekty działań plastycznych Koła Plastycznego. Uczniowie biorą udział w konkursach miejskich, wojewódzkich i ogólnopolskich.

W tej chwili nie ma żadnych komentarzy.