Komentarze

BLUE BEAR TEAM

        Freestyle slalom skating jest młodą dyscypliną sportową. Dzięki swej widowiskowości staje się coraz popularniejsza na całym świecie. Miłośnicy tej dyscypliny organizują wiele spotkań służących popularyzacji ekwilibrystycznej zabawy na rolkach. Od 1995r., kiedy to po raz pierwszy rozstawiono kubeczki do freestyle slalomu, określono zasady rywalizacji, by zachęcać zawodników do spotkań. Powstał ogólnoświatowy ranking zawodników, który służy wymianie doświadczeń, tworzeniu wspaniałej atmosfery i zachęca do sportowej rywalizacji.

 


 

 

        Freestyle’m zarazili się też 15-latkowie z Warmii i Mazur z Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie. Od półtora roku, kiedy to zaczęli swoją przygodę z rolkami, ich zabawa stała się pasją. Ciężkie, ale uwielbiane treningi przynoszą oczekiwane wyniki. Długa jest lista osiągnięć Blue Bear Team, miejsc, które już zwiedziliśmy i lista poznanych wspaniałych przyjaciół.

W tym artykule pochwalimy się tylko ostatnimi sukcesami. Dzięki wytężonej pracy i wysokim osiągnięciom w zawodach ogólnopolskich, aż 5 chłopaków z kętrzyńskiej Dwójki zakwalifikowało się do reprezentacji Polski na 5-te Mistrzostwa Świata Freestyle Slalom 2011. Po 33 godzinach podróży dotarliśmy do Geisingen - niewielkiej miejscowości u podnóża Alp w Niemczech.
 W tej chwili nie ma żadnych komentarzy.
 

Dodaj komentarz


Nazwa:

Nazwa:


Komentarz: