MIKOŁAJU, MIKOŁAJU, MI TEŻ COŚ PODARUJ!!!!!

Foto

6 grudnia to dzień, na który czeka każdy z nas. Czyścimy zakurzone, zabrudzone buty, żeby rano móc znaleźć w nich jakiś drobiazg… Uczniowie naszej szkoły także przygotowali się do tego dnia wyjątkowo. Klasa II c wraz z Samorządem Uczniowskim zorganizowała Pocztę Mikołajkową. Na pierwszych dwóch lekcjach każdy uczeń mógł przekazać wyznaczonym osobom prezenty, którymi chciał obdarować swoich przyjaciół . Na kolejnych lekcjach każdy niecierpliwie czekał na przyjście Mikołaja!!! Poczta Mikołajkowa zadziałała w tym roku rewelacyjnie!
        Czas przedświąteczny to również czas wielu refleksji. Pamiętajmy o obdarowaniu nie tylko najbliższych . Często nie ważne są upominki, bardziej wartościowe są szczere życzenia świąteczne, życzliwy uśmiech do drugiej osoby, pamięć o starszych często samotnych ludziach. Niech ten czas będzie radosny, szczęśliwy dla każdego z nas. Wesołych Świąt!!!!!

W tej chwili nie ma żadnych komentarzy.