Szkoła antydepresyjna

zaprasza już po raz 4 na

TYDZIEŃ KOLORÓW

w dniach 16-20 stycznia 2012

Dziś wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami ubrani byli na kolor zielony. Gdzie nie spojrzeć tam zielono! Dzisiejszą konkurencją było wypełnienie dymków i pokolorowanie komiksu o kosmitach. Każdej klasie zależało na wygranej i choć wszyscy naprawdę się starali najpiękniejszym komiksem okazał się komiks klasy 3E.
Gratulujemy wygranej :)

Galeria

Wszyscy ubraliśmy się w ten piękny dzień w bardzo optymistyczny kolor - czerwony. Cała szkoła wypełniona była "czerwonymi ludkami" :) Dzisiejszą konkurencją był "pokaz mody". Uczniowie każdej z klas, która zgłosiła się do wzięcia udziału z pokazie musieli wybrać daną osobę bądź osoby na modela czy modelkę. Wszystkie kreacje były bardzo pomysłowe oraz oczywiście CZERWONE! :) Były aż 3 trzecie miejsca, które otrzymały klasy: 3E, 2A i 1B.
        Drugie miejsce zajęła klasa 2B, natomiast pierwsze miejsce klasa 3B. Życzymy dalszych powodzeń w konkurencjach, ponieważ naprawdę warto wygrać. Przypominamy również, że jedna klasa z każdej szkoły (ta klasa, która otrzyma najwięcej punktów) wybiera się w piątek na film 3D do kina. Pamiętajcie też, że za wychowawcę są dodatkowe punkty.

Galeria

Dziś wszyscy ubrani byliśmy pod kolor żółty, wyglądaliśmy niczym słoneczka :) Czyż to nie najbardziej optymistyczny kolor ze wszystkich? Konkurencją tego dnia było odgadnięcie, który ze zwierzaków należy do którego z nauczycieli. Była to bardzo wesoła i troszkę trudna konkurencja, ale wszyscy daliśmy radę. Uczniowie chodzili do nauczycieli i podpytywali o pupile :) 1 miejsce w tej konkurencji zajęła klasa 2A, 2 miejsce klasa 3D, a 3 miejsce klasa 1C. Drugim zadaniem-dodatkowym-było wyklejenie witrażów na oknach w klasach. Wszystkie były bardzo piękne, jednak tymi najpiękniejszymi okazały się witraże z klas: 3 miejsce zajęła klasa 3F, 2 miejsce klasa 2B, a 1 miejsce klasa 3A. Gratulujemy wygranej :)

Galeria

Dziś wszyscy ubrani byliśmy na niebiesko. Jak smerfy :)
Konkurencją na dzisiaj były szalone fryzury. Jesteśmy pod wrażeniem waszej kratywności i szalonych pomysłów:)
Drugim zadaniem było "śmieszne pudełko" a w nim coś co rozśmieszyłoby nasze "jury". Jak widać każda klasa bardzo chce wygrać :) Dzisiejsze wygrane klasy: 3 miejsce - 3B , 2 miejsce-3A , 1 miejsce -2B.

OKNA SZKÓŁ BORĄCYCH UDZIAŁ W TYGODNIU KOLORÓW

SZKOŁA PODSTAWOWA W BIEDASZKACH

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 W KĘTRZYNIE

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. M. KALENKIEWICZA KOTWICZA

W KĘTRZYNIE

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W KĘTRZYNIE

Za oknem biało, w szkole biało...wszędzie BIAŁO! :)
Nieprawdaż, że cudowny dzień? Dziś oficjalnie możemy rozpocząć FERIE !!!
Konkurencją na dziś było przyniesienie misi dla dzieci z Afryki.Ta klasa, która przyniosła najwięcej misi dostaje największą ilość punktów i wygrywa zadanie :) Cieszymy się, że otrzymaliśmy tak wiele pluszaków. Dzieci z Afryki na pewno będą wdzięczne ;) Ponadto trzeba było mieć na sobie krawat, wliczał się do punktacji ubioru :)
To ostatni dzień kolorów. Wszystkie klasy baaardzo się starały wygrać. Podsumowując wszystkie punkty to 1 miejsce otrzymała klasa 2B, 2 miejsce klasa 2A i 3 miejsce klasa 3B. Jednak tylko dwie klasy poszły do kina, czyli 2B i 2A.

Relacja z Tygodnia Kolorów

Klaudia Jędrej kl. III b

Galeria

W tym roku hasło tygodnia brzmi:

„RADOŚĆ I ZABAWA TO MĄDRE LEKCJE”

Autor projektu: Grzegorz Pleszyński

Koordynator akcji w Kętrzynie: Katarzyna Bronakowska

Przypominamy:

Poniedziałek - zielony

Wtorek - czerwony

Środa - żółty

Czwartek - niebieski

Piątek - biały

Finał konkursu w KCK - wyróżniające się klasy (1 klasa z każdej szkoły) obejrzą film w 3D i wezmą udział w konkursie z nagrodami.

Zapraszam

Koordynator

Katarzyna Bronakowska

Noooooooo
NOO , 06.01.2012, 17:48 Odpowiedź
Czekałam na te dni cały rok!

Re: Noooooooo
, 14.01.2012, 13:30 Odpowiedź
Cytat Nieznany: Czekałam na te dni cały rok! fajnie

jest super kolorowo i antydepresyjna naprawde
kristian, 20.01.2012, 00:55 Odpowiedź
jest super kolorowo i antydepresyjna naprawde. Pani Kasia to prawdziwy Aniol. Bez niej to nic sie by nie udalo i wielkie jej dzieki za to

Bardzo ciekawa akcja, 21.01.2012, 14:17 Odpowiedź
Tydzień kolorów to naparwdę świetna zabawa. Moje dziecko już drugi rok bierze w nim udział i jeszcze nigdy tak chętnie nie biegło do szkoły. Ta rywalizacja z innymi bardzo integruje klasę,pobudza kreatywność.Pani Kasia Bronakowska wymysla super konkursy, a najważniejsze,że ciągle się Jej chce... Wilkie podziękowania dla wszystkich nauczycieli zaangażowanyh w tę zabawę!To takie dni w szkole będą wspominały nasze dzieci!