Jasna szkoła – prosta sprawa!

Jasna szkoła – prosta sprawa! – Konkurs Wiedzy dla młodzieży szkół gimnazjalnych organizowany w ramach projektu 90 szkół na 90 lat Philips w Polsce.

Projekt składał się z dwóch etapów:

• Konkursu wiedzy Jasna szkoła – prosta sprawa! – dotyczącego zagadnień zdrowego stylu życia, zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju;
  • Turnieju piłkarskiego Philips Cup 2012.

Nasi uczniowie z kl. IB: Paula Maleszewska, Wiktoria Dydzińska, Dorota Stelmachowicz, Paulina Bator, Natalia Kowalewska, Klaudia Całuch, Sandra Chopiak, Bartosz Martynajtis, Marcin Brydziński, Krzysztof Pietrzykowski, Paweł Kuriata, Hubert Rutkowski pod kierunkiem nauczyciela biologii p. Ewy Litwinowicz wzięli udział w I etapie konkursu i zajęli II miejsce w województwie warmińsko-mazurskim. Pracowali nad rozwiązaniem 6 zadań konkursowych oraz uczestniczyli w teście wiedzy  na temat zrównoważonego rozwoju (ekologia, profilaktyka zdrowotna, sposoby oszczędzania energii, zasady higieny, właściwa dieta i nawyki żywieniowe).

Gratulujemy smiley

Szkoła została nagrodzona nowoczesnym i energooszczędnym oświetleniem 10 sal lekcyjnych
ufundowanym przez Philips enlightened

W tej chwili nie ma żadnych komentarzy.