Komentarze

TYDZIEŃ KOLORÓW

 

 

      24 I 2014 – piątek – PIĄTY DZIEŃ tygodnia kolorów w naszej szkole. Kolejnym kolorem, w którym uczniowie mieli przyjść do szkoły był kolor „biały”. Każda klasa zmierzyła się również z zadaniem, jakim było odpowiedzenie na 10 pytań wybierając do tego „przedstawiciela” klasy, pytania zadawali nauczyciele. Ponadto dodatkowym zadaniem było przebranie jednej osoby w ubrania wykonane z odpadów.


Miejsca:


1. klasa III E 


 

Foto...

 

 

      23 I 2014 – czwartek – CZWARTY DZIEŃ tygodnia kolorów w naszej szkole. Kolejnym kolorem, w którym uczniowie mieli przyjść do szkoły był „niebieski”. Każda klasa miała za zadanie odgadnąć, jakie danie lubi wybrany nauczyciel oraz wykonać przystawkę kulinarną małych rozmiarów.


Miejsca:


1. klasa III B

 

 

 

      22 I 2014 roku - TRZECI DZIEŃ tygodnia kolorów. W środę uczniowie mieli ubrać się na „żółto”. W tym dniu zadaniem uczniów było „wymyślenie pomysłu na instrument‘’. Zadaniem dodatkowym było podanie nazwy geograficznej „z kolorem” w nazwie.


Punktacja zadań pozwoliła na określenie miejsc:


1. Klasa III b
2. Klasa I a
3. Klasa III e

 

 

Foto...

 

 

      21 I 2014 roku - we wtorek - DRUGI DZIEŃ tygodnia kolorów przebiegał pod barwą „czerwoną”. Zadaniami na ten dzień było napisanie fraszki „o Babci i Dziadku” oraz przebranie dwojga uczniów za babcię i dziadka. Tak jak poprzedniego dnia zadania były punktowane. Oceniana była ilość osób przebranych na „czerwono” oraz przebranie za babcię i dziadka.


Miejsca:


1. Klasa III e – 4 pkt
2. Klasa I c - 3 pkt
3. Klasa III c - 2 pkt

 

 

Foto...

 

     

      20 I 2014 roku - poniedziałek - to PIERWSZY DZIEŃ tygodnia kolorów w naszej szkole. Tego dnia uczniowie mieli za zadanie ubrać się na „zielono”. Każda klasa dostała zadanie dodatkowe w postaci krzyżówki, oraz wykonania fryzury pod hasłem „KOSMOS NA GŁOWIE”.


Miejsca:


1. Klasa III b
2. Klasa II a

 

 

Foto...

Relacje z TYGODNIA KOLORÓW:

Przemek Piłat kl. III b

FOTO:

Jan Nowicki z kl. III b i Sebastian Fenyk z kl. II a

 

 

 

W tym roku hasło tygodnia brzmi:

 


Autor projektu: Grzegorz Pleszyński
Koordynator akcji w Kętrzynie: Katarzyna Bronakowska
Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie

Przypominamy:

 

Poniedziałek - zielony
Wtorek - czerwony
Środa - żółty
Czwartek - niebieski

Piątek - biały
 W tej chwili nie ma żadnych komentarzy.
 

Dodaj komentarz


Nazwa:

Nazwa:


Komentarz: