Bartoszycki przegląd artystyczny

28.03.2012, 15:54, Gimnazjum nr 2

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto

 

       Trzydniowy przegląd artystyczny w Bartoszycach dobiegł końca. „Błękitny Profil” gromadzi wiele zespołów teatralnych z różnych miejscowości, aby następnie wybrać najlepsze z nich i docenić indywidualną pracę młodych aktorów, zaangażowanych pracowników służb mundurowych oraz oświaty. Takie spotkanie to kopalnia talentów, jednak jego głównym celem jest walka z nałogami wśród młodzieży. Promowanie zdrowego życia bez używek jest ważnym dla szczęśliwej codzienności i spokoju rodziny. Warto zaznaczyć, że nasza kętrzyńska grupa teatralna „PANIKA” wzięła udział w tym wydarzeniu. Mieliśmy okazję obejrzeć inne spektakle oraz spotkać się z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach. Nie zabrakło nam czasu na zwiedzenie miasta i chwilę szaleństwa. smiley    

Iza Brzózka, kl. III a
doceniona przez jury
za oryginalną
grę w spektaklu

 


 
« Wstecz


Dyskusja: "Bartoszycki przegląd artystyczny"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze