Dzieci z Philipsa na balu karnawałowym w Dwójce

17.01.2012, 10:42, Gimnazjum nr 2

       

 

         Dnia 14 stycznia 2012 r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się bal karnawałowy dla dzieci, których rodzice pracują w Philipsie. Od godz. 11.00 pięknie przebrane maluchy były witane przez uczniów Gimnazjum - z kółka teatralnego, plastycznego, rolkarzy i wolontariuszy w równie pomysłowych, karnawałowych strojach. Mnóstwo konkursów,zabawy ruchowe, tańce, pokazy rolkarzy bardzo podobały się dzieciom. Najwięcej emocji wzbudził jednak nietypowy Mikołaj na rolkach, który wręczył wszystkim ogromne paczki. 

        Uśmiechy na twarzach maluszków i ich rodziców świadczyły, że przygotowane przez nas atrakcje wszystkim sprawiły dużo radości.

 

Zuzanna Kwoczko 

 

 

 

 

 

Galeria foto...

 

 


 
« Wstecz


Dyskusja: "Dzieci z Philipsa na balu karnawałowym w Dwójce"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze