DZIEŃ DZIECKA - MAM TALENT

03.06.2015, 13:23, Gimnazjum nr 2

      Dnia 1.06.2015r. w naszej szkole odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu "Mam Talent" . Nasi uczniowie, prezentując swoje telenty bawili się rewelacyjnie. Poziom, jak zawsze, był wysoki. Sędziowie jednogłośnie wybrali zwycięzców. W tegorocznym "Mam talent" przyznano 3 pierwsze miejsca. Nalepszymi okazały się klasy 2c,1a i 3b.


         Miłym zaskoczeniem był występ naszego absolwenta Łukasza Umińskiego, który zwyciężył w pierwszej edycji naszego gimnazjalnego konkursu. Jego taniec zachwycił wszystkich. Miło spędzony Dzień Dziecka to podstawa, a tak właśnie było tego roku!!! Nagrody sponsorowane były przez Radę Rodziców i Dyrektor szkoły Katarzynę Bronakowską.

 

Foto...


Kamila Pietuszyńska kl. Ic


 
« Wstecz


Dyskusja: "DZIEŃ DZIECKA - MAM TALENT"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze