Dzień Pamięci Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Jana Pawła II

13.10.2011, 08:34, Gimnazjum nr 2

W sobotę 8 października odbyły się uroczystości na lotnisku Wilamowo. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy pod opieką pani Jadwigi Paszkiewicz i uczniowie z klas I pod opieką wychowawców: p. A. Szczepczyńskiej, p. B. Tomczak, p. M. Zawadzkiej i p. I. Machwic. Po uroczystym apelu, uczestnicy spotkania spotkali się w hangarze, gdzie wysłuchali montaży słowno - muzycznych przygotowanych przez szkołę podstawową z Białegostoku i uczniów naszej szkoły pod kierunkiem s. Klary Ćwirko, pani Iwony Machwic i pana Mariusza Wąsika. Uwieńczeniem spotkania było nabożeństwo w intencji dwóch wielkich Polaków: Jana Pawła II i Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Iwona Machwic

Dyskusja: "Dzień Pamięci Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Jana Pawła II"
20.10.2011, 18:16 heh Mike