Forum gimnazjalne

23.02.2012, 08:25, Gimnazjum nr 2

       

       Grupa uczniów z Akademii Młodych Noblistów utworzyła forum gimnazjalne, głównie dotyczące codziennego życia w szkole oraz rozrywki. Po wejściu na stronę internetową ukazuje się portal, z którego można wejść na forum. Forum jest pod silnikiem MyBB z dużą ilością pluginów (dodatków do forum). Po zarejestrowaniu się na stronę, należy oczekiwać na dodanie do grupy uczniów. Każda klasa posiada własny poddział z hasłem, w którym mogą ze sobą popisać o przeróżnych tematach. Wszystkie tematy są kontrolowane przez wybranych uczniów – moderatorów. Forum  zostało utworzone w ramach projektu gimnazjalnego klas drugich.

 

 

 

Zapraszamy na forum!

 

- Adam Miencicki kl. IIc

- Sebastian Giedziun kl. IId

- Klaudiusz Pepławski kl. IIb

- Dawid Srzednicki kl. IIb

 

http://www.forumgimnazjumnr2.xaa.pl
 


 
« Wstecz


Dyskusja: "Forum gimnazjalne"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze