Grupa poezji śpiewanej

25.02.2015, 18:45, Gimnazjum nr 2

Opiekun: p. Mariusz Wąsik

 

          Zespół działa od 2001 roku i skupia uczniów i absolwentów naszej szkoły, którzy mają ochotę poświęcić wolny czas na rozwijanie zdolności wokalnych i instrumentalnych. Uczestnicy zajęć prezentują swoje umiejętności w czasie imprez szkolnych, miejskich i ogólnopolskich. Tradycją grupy poezji śpiewanej stało się organizowanie koncertów dla mieszkańców Kętrzyna, w czasie których młodzi wykonawcy występują u boku znanych artystów. Gościliśmy na naszej scenie Marka Gałązkę, kabaret " Elita", Romana Kołakowskiego, Jana Pietrzaka, Dominikę Żukowską i Andrzeja Koryckiego, Krzysztofa Daukszewicza oraz Wojciecha Gęsickiego. Wiosną 2012 roku zagraliśmy po raz dziesiąty!

 

Jeśli kochasz to, co piękne, dołącz do nas!

 


 


 
« Wstecz


Dyskusja: "Grupa poezji śpiewanej"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze