JESTEM PRZECIW - Przegląd filmów i spektakli teatralnych

12.12.2012, 18:07, Gimnazjum nr 2

 

      Dnia 7 grudnia odbył się finał przeglądu filmów i spektakli teatralnych pt. „Jestem przeciw” i projektu „ZAPATKA”. Wzięli w nim udział uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi oraz z Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II.
      Wszyscy zebrali się w auli o godzinie 9.00. Pani Katarzyna Bronakowska - koordynator projektu serdecznie powitała gości, jurorów i zaproszone klasy. Pierwszy wystąpił zespół teatralny PaniKa z Gimnazjum nr 2 ze spektaklem pt. „Zwierciadło”.

 

 

Foto...
 


 

      Gdy występ koła teatralnego zakończył się, gimnazjaliści zadawali gościom pytania związane z profilaktyką, wpływem alkoholu i narkotyków na organizm. Uczniowie po podaniu poprawnej odpowiedzi zostawali nagradzani słodkim upominkiem. W międzyczasie obejrzeli osiem wspaniałych filmów profilaktycznych.
      Ostatni wystąpił zespół teatralny Antrakt z Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi pod kierunkiem pani Agnieszki Kreczman ze spektaklem pt. „Zła godzina”.
      Następnie wszyscy udali się do sali 44, gdzie czekał na nas mały poczęstunek składający się ze słodyczy i zdrowych owoców.
      W tym czasie jury w składzie: p. Dorota Nowik, p. Dorota Baranowska, p. Helena Szymkiewicz, p. Wiesław Skudelski, p. Szczepan Glura obradowało, komu przyznać nagrody. Po ok. 15 minutach znaliśmy już wyniki. Pierwsze miejsce oraz nagroda w wysokości 600 zł przypadła klasie II b z Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, pozostałe klasy i zespoły teatralne również otrzymały nagrody pieniężne.
      Na zakończenie wszyscy poszliśmy do kina na film pt. „Jesteś Bogiem”.

 

Ania Jadczak kl. I a

Przegląd filmów:

 

JESTEM PRZECIW - Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kętrzynie, Klasa II c
Autorzy: Łukasz Samotyha, Mateusz Skrodzki, Adam Segin

 

AMFETAMINAZespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kętrzynie, Klasa III a
Autorzy: Karolina Łukasik, Ines Maciejczyk, Łukasz Suchecki, Patryk Szczęsnowicz, Łukasz Swacha

 

JESTEM PRZECIW - Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Klasa II b
Autorzy: Marcin Kreczman

 

NIE PRZEGRAJ - Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Klasa II b

Autorzy: Agata Łysynkiewicz, Roksana Patecka, Angelika Kulisz, Weronika Szczęsnowicz, Bartłomiej Zawada, Mateusz Nahorny, Adrian Ostrowski, Dawid Porydzaj

 

PRZECIWNICY - Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie, Klasa III b
Tekst: Kamil Butrym; Muzyka i wykonanie: Patrycja Dobrowolska; Realizacja: Klaudiusz Pepławski, Patrycja Dobrowolska, Emilia Kurczewska; Obsada: Michalina Bierżyńska, Michał Kępka, Bartosz Pryszczepko, Magdalena Rosa, Natalia Markowska, Katarzyna Pura, Sebastian Przybyliński, Kamil Szamrej, Marcin Ślaski, Małgorzata Żygadło

 

SPRZECIW SIĘ - Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie, Klasa III b

Tekst i muzyka: Katarzyna Stachowska; Realizacja: Dawid Wajs; Rap: Łukasz Umiński; Obsada:  Konrad Bałdyga, Adrianna Góra, Aleksandra Kwoczko, Elwira Korol, Zuzanna Kwoczko, Dawid Srzednicki, Kamil Packiewicz, Hubert Włoch, Karolina Kozakiewicz, Maciej Bućko, Mateusz Snopek

 

HISTORIA MŁODEGO NARKOMANA - Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie, Klasa II b


Autorzy: Paulina Kotlarz; Reżyser: Paulina Kotlarz; Scenarzysta: Paulina Kotlarz; Montażysta: Paulina Kotlarz; Autor tekstu: Marta Świdzińska; Wykonawcy utworu: Marta Świdzińska, Natalia Kowalewska; Aktorzy: Przemysław Piłat, Marta Świdzińska, Natalia Kowalewska, Paula Maleszewska, Michał Piątkowski, Michał Niedziółka, Sebastian Dobrosielski, Łukasz Mazurowski, Grzegorz Maczan

 

KAŻDY MA SWÓJ ŚWIAT - Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie, Klasa III c

Autor: Marcin Niepokojczycki
Obsada: Krystian Witaszek, Aleksandra Adamczyk, Agnieszka Kosiorek, Anna Polito, Izabela Nowicka, Marcin Niepokojczycki, Cezary Mączka, Daniela Dudanowicz, Joanna Kiapśnia, Magdalena Borkowska, Anna Świdwa, Rafał Papiński, Michał Pusio, Patrycja Kamińska

 

WALKA - Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie, Klasa II e

Autorzy: Arek Czerniawski, Patryk Nagelski

 

 

 

 


 

 
« Wstecz


Dyskusja: "JESTEM PRZECIW - Przegląd filmów i spektakli teatralnych"
Data: Nazwa: Komentarz:
12.12.2012, 22:38 xcedf cdfsc
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze