Karnawał dla przedszkolaków

15.03.2013, 13:16, Gimnazjum nr 2

 

      Dnia 7 lutego koło teatralne PaniKa poszło do przedszkola Malinka, aby zorganizować bal dla przedszkolaków. Specjalnie dla małych przyjaciół przyszykowało bajeczne zabawy i tańce.
      Na początku wszystkie przedszkolaki gorąco powitał czarodziej Norbert, który zapowiedział przybycie wróżek: Ani, Kasi, Oli, Pauliny, Oli i Pauliny. Przedstawił także gościa specjalnego misia Rafała.

 


 

Foto...


 

       Aby przełamać nieśmiałość przedszkolaków, zaproponowaliśmy im pląsy i wspólne tańce. Następnie dzieci mogły wygrać pyszne nagrody po odgadnięciu zagadek wyczarowanych z kapelusza magika. Maluchy brały także udział w konkursach wymyślonych przez wróżki. Zawsze po zagadkach i pląsach dzieciaki mogły wyszaleć się na „parkiecie”.
      Planowana była zabawa przez dwie godziny. Niestety, maluchy zmęczyły się po półtorej godziny wspaniałej zabawy z wróżkami, czarodziejem i misiem. Podziękowały nam serdecznie i udały się na leżakowanie. My zadowoleni, ale bardzo zmęczeni wróciliśmy do szkoły. Mamy nadzieję, ze w przyszłym roku znów odwiedzimy kętrzyńskie przedszkolaki.

 

Anna Jadczak Ia
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Karnawał dla przedszkolaków"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze