KLASA SPORTOWA

06.06.2012, 07:45, Gimnazjum nr 2

DZIEWCZĘTA Z ROCZNIKA 1999 - PRAGNĄCE TRENOWAĆ SIATKÓWKĘ!

Chcesz grać z w piłkę siatkową jak Katarzyna Skowrońska lub Małgorzata Glinka?
Czy chcesz, by siatkówka stała się Twoja pasją?

Czekają na Ciebie:

• rywalizacja sportowa
  • obozy sportowe
  • poznawanie ciekawych ludzi
  • życie zgodne z mottem: "W zdrowym ciele zdrowy duch"

W związku z przystąpieniem do programu Siatkarskich Ośrodków Szkolnych (SOS), Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie ogłasza nabór do klasy I sportowej o profilu siatkarskim dla dziewcząt z rocznika 1999.

Zajęcia prowadzone będą pod okiem doświadczonych trenerów, odnoszących sukcesy w pracy z młodzieżą.
Gimnazjum nr 2 w Kętrzynie jest jedną z trzech placówek w województwie warmińsko- mazurskim, które zakwalifikowane zostało przez WZPS i PZPS do uczestnictwa w ramach programu Siatkarskie Ośrodki Szkolne (SOS).
   Założenia programu opierają się na szkoleniu młodych pokoleń siatkarskich zaczynających od podstaw na poziomie gimnazjalnym. Udział w programie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych stwarza szansę kontynuowania edukacji siatkarskiej w Szkołach Mistrzostwa Sportowego.
Chętne dziewczynki zapraszamy na próby sprawności fizycznej do sali sportowej w Gimnazjum nr 2 przy ul. Wojska Polskiego 9:

poniedziałek 11.06. godz. 14.30
wtorek 12.06. godz. 14.30