Konkurs fizyczny dla klas I

28.06.2013, 12:14, Gimnazjum nr 2

 

      Dnia 29.05.13r w Gimnazjum nr.2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie odbył się konkurs wiedzy fizycznej dla klas pierwszych.Brały w nim udział pięcioosobowe grupy. Polegał on na sprawdzeniu wiedzy o fizyce.
      Na początku zostały rozdane karty pracy z zadaniami, które trzeba było wypełnić.
Następną konkurencją był bieg w workach. Polegał na dotarciu do stołów z pytaniami. Na zadane pytania trzeba było odpowiedzieć w jak najszybszym czasie i wrócić do swojej drużyny nadal biegnąc w worku.
Ostatnim zadaniem było rozpoznanie pięciu poszczególnych doświadczeń i dopasowanie ich do kart odpowiedzi.
Po wszystkich wykonanych zadaniach została puszczona muzyka, a przewodniczące drużyn liczyły punkty, które zostały zdobyte.
     Całe spotkanie trwało 45 minut. W czasie konkurencji panowała miła atmosfera. Wszyscy dobrze się bawili. Pierwsze miejsce zdobyła klasa I a, drugie I b, trzecie I d oraz czwarte I c. Dla grupy, która zdobyła największa ilość punktów była obiecana ocena. Inne osoby dostały nagrody pocieszenia w postaci słodyczy. Opiekunem projektu była Pani Agnieszka Czeszun.

 


 

Foto...

Agata Rabij ucz. kl.2b


 
« Wstecz


Dyskusja: "Konkurs fizyczny dla klas I"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze