Mikołajkowy Turniej Koszykówki

08.12.2014, 13:13, Gimnazjum nr 2

     W dniu 06.12.2014r. w Hali Sportowej OPO Giżycko, odbył się I Mikołajkowy Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora COS-OPO w Giżycku, w którym wzięła udział również grupa starsza trenująca w UKS"Olimp" przy Gimnazjum Nr 2 w Kętrzynie. Podczas sportowej rywalizacji zwycięzcą zawodów została drużyna AS Mrągowo. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna UKS "Olimp" Kętrzyn, następnie drużyna z Węgorzewa, a na czwartym miejscu ekipa Monstars Giżycko. Turniej przebiegł w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Rozegrano 6 spotkań "każdy z każdym" i mimo iż nasza drużyna była najmłodsza to dzięki wsparciu pana Jarosława Olejnika, który zasilił nasze szeregi poradziła sobie bardzo dobrze. 

 


Wyniki:
Węgorzewo - Giżycko - 36:21
Kętrzyn - Mrągowo - 16:23
Kętrzyn - Giżycko - 36:17
Mrągowo - Węgorzewo - 33:20
Mrągowo - Giżycko - 41:19
Kętrzyn - Węgorzewo - 34:27

 


Skład zespołu UKS"Olimp" Kętrzyn:


1.Jarosław Olejnik
2.Paweł Juchniewicz
3.Arkadiusz Siwek
4.Michał Dejnarowicz
5.Bartosz Martynajtis
6.Adam Kuźma
7.Tomasz Buraczewski
8.Maksymilian Cieślak
9.Michał Maczan
10.Mateusz Głowacki


Trener: Joanna Potraffke

 
« Wstecz