Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

05.12.2013, 09:08, Gimnazjum nr 2

 

     W niedzielę 1.12.2013r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt pod patronatem Fundacji Huberta Jerzego Wagnera. W turnieju wzięło udział 6 drużyn: OSiR Węgorzewo, MUKS Mrągowo, Warmiss-Volley Olsztyn I, Warmiss-Volley Olsztyn 2, Energa SET Kętrzyn oraz drużyna S.O.S. Kętrzyn. Zawodniczki z naszej szkoły po zaciętych meczach zajęły ostatecznie 3 miejsce pokonując w meczu o „brąz” drużynę Warmiss-Volley Olsztyn I.


 

Skład drużyny:


1. Patrycja Kieżun
2. Dominika Pietrin
3. Natalia Mesjasz
4. Kornelia Gilon
5. Marta Guf
6. Weronika Kołodziej
7. Milena Łyszczarek
8. Joanna Nikończuk
9. Julita Serwin
10. Sandra Świadek.


 

Dziękujemy za doping i zapraszamy na kolejne nasze mecze i turnieje.

 

Opiekun: Agnieszka Preweda
   

 
« Wstecz


Dyskusja: "Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt "
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze