Nietypowa wywiadówka

21.12.2011, 10:57, Gimnazjum nr 2

        Klasa II b (z wychowawczynią Barbarą Szymańską) corocznie organizuje specjalne spotkania z rodzicami. W klasie pierwszej zaprezentowaliśmy własny film, na którym każdy z nas przedstawiał się rodzicom – prezentował swoje mocne strony, zainteresowania itp. W tym roku szkolnym pokazaliśmy film zrealizowany w ramach projektu edukacyjnego. Film „Koszykówka – nasze hobby” (wyreżyserowany przez Janusza Wajsa) przedstawia czterech koszykarzy z naszej klasy – Dawida Wajsa (Janusz), Marcina Ślaskiego (Wydra), Mateusza Snopka (Snoopi), Kamila Butryma (Byku). Chłopcy są członkami męskiej sekcji koszykowej prowadzonej przez p. Joannę Potraffke. 


        Film przedstawia urywki z treningów i licznych meczy drużynowych na szczeblu szkolnym i miejskim. Nakręcony jest w taki sposób, by zachęcał wszystkich do uprawiania sportu. Głównym przesłaniem tej prezentacji jest to, żeby dobrze się bawić, aktywnie spędzając czas. Mimo, iż film został nakręcony przez amatorów, spełnia swoje zadania.
        Atrakcją spotkania z rodzicami był mecz w piłkę koszykową rozegrany między chłopcami naszej klasy i rodzicami (grała nawet jedna mama). Nasze umiejętności, kondycja i spryt okazały się nie do pokonania – zwyciężyliśmy 60:16.

 

 Film "Koszykówka - nasze hobby" 

Kamil Butrym
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Nietypowa wywiadówka"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze