Piękne czytanie 2011

14.11.2011, 13:54, Gimnazjum nr 2

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 listopada 2011 roku godnie z kilkuletnią już tradycją odbył się w bibliotece szkolnej konkurs pięknego czytania zorganizowany dla uczniów klas pierwszych. Konkurs polega na głośnym odczytaniu ulubionego fragmentu wybranej książki. Do rywalizacji przystąpili: Dawid Werkowski, Piotr Wójcik, Dorota Stelmachowicz, Bartosz Kucharski, Michał Niedziółka, Karol Cwaliński, Wiktoria Dydzińska, Emilia Bobel, Paulina Giruć, Hubert Żelepień i Marta Sobczyk.


Jurorki zwracały uwagę przede wszystkim na właściwe tempo czytania, poprawną dykcję i interpretację fragmentu. Wszyscy uczestnicy legitymowali się pięknym głosem i dużą wrażliwością czytelniczą. Większość dobrze interpretowała tekst.
Komisja w składzie: Katarzyna Bronakowska, Marta Cierluk, Elżbieta Kimbar i Magda Pruszyńska po wysłuchaniu 11 uczestników postanowiła nagrodzić następujące osoby:
I miejsce - Emilia Bobel kl IA,
II miejsce – Bartosz Kucharski kl.IC,
III miejsce – Marta Sobczyk kl. IA,

a wyróżnić dwie: Wiktorię Dydzińską kl. IB oraz Paulinę Giruć kl. IC.
Dzięki konkursowi udało się wyłowić kolejne talenty do pracy na szkolnej scenie.
Życzymy sukcesówsmiley


E. Kimbar, M. Pruszyńska
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Piękne czytanie 2011"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze