Rejonowy Finał Koszykówki Chłopców Szkół Gimnazjalnych

08.12.2014, 13:07, Gimnazjum nr 2

     Dnia 04.12.14r. w Lidzbarku Warmińskim odbył się Rejonowy Finał Koszykówki Chłopców Szkół Gimnazjalnych. Spotkały się 3 zespoły. Rozegrano 3 mecze "każdy z każdym". Gimnazjum Nr 2 im. Jana Pawła II w Kętrzynie zajęło II miejsce i awansowało do półfinału wojewódzkiego (mimo lepszego bilansu rzuconych koszy do straconych przez Gimnazjum Nr 2 w Kętrzynie - w tym roku SZS zmienił zasady awansu). Cieszy fakt, że naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy II i I - bez uczniów z klas najstarszych).

 


Wyniki:


Gimnazjum Nr 1 Lidzbark W. - Gimnazjum Nr 2 Lidzbark W. 34 : 36
Gimnazjum Nr 2 Kętrzyn - Gimnazjum Nr 2 Lidzbark W. 41 : 21
Gimnazjum Nr 2 Kętrzyn - Gimnazjum Nr 1 Lidzbark W. 23 : 33


Wynik końcowy:


I miejsce - Gimnazjum Nr 1 Lidzbark Warmiński
II miejsce - Gimnazjum Nr 2 Kętrzyn
III miejsce - Gimnazjum Nr 2 Lidzbark Warmiński


Skład Gimnazjum Nr 2 w Kętrzynie:


1.Mateusz Nowicki
2.Patryk Siedlecki
3.Jakub Konieczny
4.Mateusz Predko
5.Aleksander Wereszczyński
6.Kamil Wielgus
7.Bartosz Ciesielka
8.Damian Trzciński
9.Damian Gołębiewski
10.Hubert Pyszora
11.Piotr Babski
12.Paweł Poreda


Trener zespołu : Joanna Potraffke

 
« Wstecz