SPOTKANIE POLSKO- NIEMIECKIE

18.02.2015, 11:51, Gimnazjum nr 2

 05.11.2014, 15:51 , Gimnazjum nr 2 | Komentarze: 0 | Liczba odwiedzin: 228

 

W dniach 22 – 27 października 2014 roku w Gdańsku odbyła się kolejna edycja spotkań polsko - niemieckiej młodzieży.
     Młodzi ludzie z obydwu krajów realizowali projekt „Droga do wolności: 1989 – 2014”. Młodzież poznała historię zarówno polskiej opozycji solidarnościowej, jak i europejskich działaczy opozycji przeciw ustrojowi komunistycznemu. Uczestnicy zwiedzili Europejskie Centrum Solidarności i uczestniczyli w szeregu zajęć i warsztatów.

 

Foto...


     Projekt miał na celu zmotywowanie młodych ludzi do nauki języków obcych, nawiązanie nowych kontaktów i przyjaźni. Poza programem było również kilka przyjemnych akcentów, takich jak: kręgielnia, Centrum Nauki Eksperyment w Gdyni, zwiedzanie Starówki, zakupy w Galerii Bałtyckiej.
    Uczestnicy przedsięwzięcia pragną podziękować fundacji Polsko - Niemiecka Wymiana Młodzieży z siedzibą w Warszawie za wsparcie finansowe projektu oraz animatorom – p. Agnieszce Błaszczak oraz p. Jakubowi Garsta.

                                                                                                                G.CH.M.W.

 


 

 
« Wstecz


Dyskusja: "SPOTKANIE POLSKO- NIEMIECKIE"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze