Uroczystości w Wilamowie

05.10.2013, 18:00, Gimnazjum nr 2

           Jak co roku uczniowie klas I oraz uczniowie klas III tworzący poczet sztandarowy naszej szkoły wzięli udział w uroczystości poświęconej Wielkim Polakom Prymasowi Tysiąclecia i Ojcu Świętemu.


                    4 X w piątek uczniowie klas I-III pod opieką p. I. Machwic, p. M. Martynajtis oraz p.M. Miller pojechali do Sanktuarium w Stoczku Klasztornym, aby uczestniczyć w różańcu i Mszy św. 

 

                    5X w sobotę  uczniowie klas I a, Ib i I c pod opieką wychowawczyń udali się na lotnisko w Wilamowie. Wzięli udział w apelu i  wysłuchali Liturgii Słowa Bożego. Poza strawą duchową skorzystali z oferty kuchni wojskowej. Nieco zmarznięci, ale w poczuciu spełnionego obowiązku,  wrócili do domu. 

                                                                                                                                               E. Jadczak

                         

 
« Wstecz


Dyskusja: "Uroczystości w Wilamowie"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze