Wojewódzki Konkurs Matematyczny… wyniki!

15.03.2012, 15:37, Gimnazjum nr 2

Dnia 29.02.2012 uczniowie naszej szkoły: Maciej Bućko i Aleksandra Kwoczko z kl.2B oraz Maciej Kucharski z kl.3B reprezentowali nasze gimnazjum w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym w Olsztynie.

Uczniowie pod bacznym okiem swoich nauczycielek matematyki: p. Małgorzaty Zawadzkiej(kl.2B) i p. Agnieszki Przybylińskiej (kl.3B) przygotowywali się do konkursu rozwiązując niezliczoną ilość testów, problemów i zagadnień matematycznych, po czym przez 90 min. trwania konkursu rozwiązywali zadania w auli nowoczesnego kompleksu Wydziału Matematyki i Informatyki UW-M na Kortowie i ….oficjalnie już możemy poinformować (do sprawdzenia na stronach kuratorium;), że wszyscy zostali FINALISTAMI tego konkursu.

Tytuł finalisty to dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkoły średniej.

Serdecznie GRATULUJEMY Finalistom i życzymy dalszych SUKCESÓW!

Małgorzata Zawadzka

Dyskusja: "Wojewódzki Konkurs Matematyczny… wyniki!"