Wolontariusze znowu w akcji

05.03.2017, 17:43, Gimnazjum nr 2

W niedzielę 5 marca 2017r. na Hali Mistrzów odbył się kolejny Festyn Sportowy dla Najmłodszych. Okazją do sportowych zabaw były obchody ŚWIATOWEGO DNIA OLIMPIJCZYKA.

Pani Małgosi i panu Michałowi Łastowskim i pani Ani Przybyłowskiej w przygotowaniu i prowadzeniu zawodów ponownie pomogli wolontariusze z Dwójki, czyli Martyna R, Klaudia, Sandra i Łukasz z kl. 2a SG, Amelka i Łukasz kl. 1b SG oraz uczniowie z kl. 1a SG- Ala, Kinga, Julka, Ola, Paulina, Patrycja, Kacper Ł., Patryk B. i Mateusz.

Mali kętrzyniacy bawili się super! Z wymalowanymi przez nasze gimnazjalistki buźkami świetnie trafiali do celu, biegali slalomem, utrzymywali równowagę na ławeczce, toczyli piłką itp.

Nasi uczniowie zostali poinstruowani przez p. Michała, na czym polegają poszczególne konkurencje i jak oceniać małych sportowców. Z powierzonych zadań wywiązali się świetnie.
Wszyscy uczestnicy przeszli cały sportowy tor. Potem były pląsy i zabawy z kolorowymi chustami. Na zakończenie festynu każde dziecko otrzymało medal i pamiątkowy dyplom.

Zadowoleni ze wspólnej sportowej zabawy byli wszyscy!

E Jadczak

Fotorelacja...