Wycieczka do Zespołu Szkół nr 2 im. W. Jagiełły w Mrągowie

17.04.2013, 16:53, Gimnazjum nr 2

 

        Dnia 10.04.2013r. w ramach projektu Mały Archimedes szesnastu uczniów z naszej szkoły wzięło udział w wycieczce do Zespołu Szkół nr 2 im. W. Jagiełły w Mrągowie pod opieką pani Agnieszki Przybylińskiej oraz pani Agnieszki Czeszun.

 

Foto...


 

       Około godziny 10:00 znaleźliśmy się w szkolnej auli i obejrzeliśmy prezentacje multimedialne o możliwych kierunkach kształcenia oraz o zajęciach pozalekcyjnych jakie oferuje szkoła. W przerwach pomiędzy prezentacjami mogliśmy wysłuchać dwóch piosenek, w wykonaniu jednej z uczennic, które umiliły nam słuchanie przedstawicieli poszczególnych klas. Mieliśmy również szansę obejrzeć pokaz taneczny prezentowany przez uczennice. Po przedstawieniu wszystkich prac zaprezentowano nam synchronizowany pokaz kelnerstwa, w którym udział wzięło czterech chłopców. Towarzyszyła temu dobra zabawa. Na koniec wszystkich pokazów obejrzeliśmy nabyte przez młodzież umiejętności barmańskie. Przedstawienie to cieszyło się największymi owacjami ze strony widowni. Następnie wszyscy udaliśmy się zwiedzić budynek szkoły.
      Po zakończeniu zwiedzania szkoły poszliśmy na obiad, po czym wróciliśmy do Kętrzyna.

Ada Góra
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Wycieczka do Zespołu Szkół nr 2 im. W. Jagiełły w Mrągowie"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze