Wyniki III etapu konkursu „Kompetencje – kluczem do projektu”

29.04.2012, 22:32, Gimnazjum nr 2

    W związku z zakończeniem III etapu konkursu „Kompetencje – kluczem do projektu”, który dotyczył wyboru 5 najlepszych projektów do etapu ponadregionalnego konkursu, informujemy iż projekt "Wirtualna wycieczka po mojej szkole", spośród 36 zgłoszonych projektów, otrzymał następującą liczbę punktów:


 

 

Lp Nazwa projektu uczniowskiego Szkoła Zastosowanie wytycznych regulaminu konkursu Pomysłowość i oryginalność projektu Wartość merytoryczna Suma punktów
2 Wirtualna wycieczka po mojej szkole Gimnazjum Nr 2 w Kętrzynie 5 4,25 4,125 13,38

 

    Tym samym projekt uplasował się na 9 miejscu wobec czego, projekt nie przechodzi do etapu ponadregionalnego konkursu. Mimo nie zakwalifikowania się do ścisłej piątki finałowej, pragniemy zaprosić laureatów konkursu na poziomie regionalnym: 

Włoch Hubert - kl. IIb
Packiewicz Kamil - kl. IIb
Bałdyga Konrad - kl. IIb
Umiński Łukasz - kl. IIb

do zaprezentowania swoich prac podczas Festynu Naukowego w dn. 25 maja 2012 r., który odbędzie się w Garncarskiej Wiosce w Kamionce koło Nidzicy.

 Zapraszamy!

 

 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Wyniki III etapu konkursu „Kompetencje – kluczem do projektu”"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze