Zapasy w szkole - ostatnie wydarzenia

31.10.2012, 15:34, Gimnazjum nr 2

     

 

      W dniach 29-30.09.2012r. w Koronowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Regionu „D”. Nasz Klub UKS ”OLIMP” Kętrzyn reprezentowało pięciu zawodników: Sebastian Kowalewski, Hubert Deptuła, Hubert Kopeć, Patryk Zwada, Jakub Budzyński. W turnieju wzięło udział ponad 270 zawodników. Nasi zawodnicy H. Kopeć, H. Deptuła, S. Kowalewski i P. Zwada przegrali walki o brązowe medale po ciężkich zmaganiach, zajmując tym samym piąte miejsca. 

 

 

 


      W dniu 20.10.2012r. w Rogóżu odbył się Rzut Szkolny w zapasach w st. klasycznym młodzików. Nasz Klub UKS „OLIMP” Kętrzyn reprezentowało ośmiu zawodników, zajmując następujące miejsca:


I miejsce Paweł Mucha
II miejsce Sebastian Kowalewski
III miejsca Hubert Kopeć, Hubert Deptuła, Patryk Zwada, Jakub Budzyński.


W dniach 26-28.10.2012r. w naszym gimnazjum odbyła się konferencja Szkoleniowa Kadry Juniorów, w której nasi zawodnicy uczestniczyli. Korzystając z okazji i faktu, że my byliśmy gospodarzami, także kadeci i młodzicy brali czynny udział w tych zajęciach. Treningi prowadził trener kadry juniorów Paweł Hołownia, zajęcia uważam za ciężko przepracowane. Uważam też, że w dobrym czasie odbyło się to szkolenie, ponieważ czekają nas w najbliższym czasie trzy mocne turnieje.


MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ MŁODZIKÓW O PUCHAR „WARMII I MAZUR” - OLSZTYN
JESIENNY PUCHAR POLSKI KADETÓW - KRAŚNIK
JESIENNY PUCHAR POLSKI JUNIORÓW - PRZYSUCHA

 

Jarosław Rusiecki
 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Zapasy w szkole - ostatnie wydarzenia"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze