Zimowy obóz naukowy w Turawie

05.02.2013, 09:30, Gimnazjum nr 2

      Od 21 stycznia do 26 stycznia 2013 r. uczestniczyłam w zimowym obozie w Turawie w ramach projektu AMN. W tych dniach poznałam wiele osób, zobaczyłam dużo ciekawych miejsc w Opolu, zwiedziłam zamek w Mosznej. Brałam również udział w zajęciach integracyjnych z projektu Akademia Młodych Noblistów, w których wykonywaliśmy plakaty i prezentacje m.in. na temat „Wędrówka Jeansów po świecie”. Moi rówieśnicy i ja opisaliśmy zużycie wody, koszt produkcji i funkcję poszczególnych państw w produkcji spodni.
Było to jedno z najlepszych przedsięwzięć projektu AMN.
 

Anna Świdwa kl. IIIc

Foto...

 


 

W laboratorium zimowym 2013 w Turawie wzięła udział ucz. Anna Świdwa z lab. jęz. angielskiego.

 

W ramach programu obozu Ania wzięła udział w:

 

  • wycieczce do Opola, zwiedzanie Wyspy Pasieka,
  • wycieczce po Opolu cd: zwiedzanie zabytków sakralnych, „Wzgórza Akademickiego”, Amfiteatru, 
  • wycieczce do Zamku w Mosznej : zwiedzanie zamku i parku z przewodnikiem,
  • Mini Playbacku Show w ramach laboratorium językowego,
  • zajęciach w ramach laboratorium ICT w projekcji filmu „ Sala Samobójców ”, panel dyskusyjny, stworzenie 5 prezentacji multimedialnych na temat „ Bezpieczni w sieci i realu ” ( 1 grupa) / Pierwsza pomoc ( 2 grupa ) / „ Zdrowe odżywianie, Bulimia, Anoreksja, Zgrabna sylwetka – kiedy przekraczamy linię bezpiecznego życia ?”,
  • spotkaniu z przedstawicielami Lasów Państwowych,
  • projekcji filmu „Super Size me”,
  • zajęciach Ekozagroda w Petersie,
  • ognisku / karaoke z zaproszonym przedstawicielem/ami harcerstwa,
  • ewaluacji obozu, pokazie stworzonych prezentacji multimedialnych i projekcji filmu/ów w ramach festiwalu filmowego.

 

 
« Wstecz


Dyskusja: "Zimowy obóz naukowy w Turawie"
Data: Nazwa: Komentarz:
- Nie ma żadnych komentarzy -
Dodaj komentarz | Wyświetlić wszystkie komentarze